Порiвняння цiн на готелi

Гарантія кращої ціни

Ми хочемо, щоб ви знаходили найвигідніші цінові пропозиції вибрані вами готелі. Якщо вам вдалося знайти онлайн-пропозицію на бронювання готельного номеру з більш низькою ціною після того, як ви завершили бронювання за допомогою системи RoomGuru, ми повернемо вам різницю в ціні за умови, якщо ця пропозиція вказана на сайті:

 • Не входить до списку сайтів з бронювання готелів, представлених на ресурсі RoomGuru, та
 • Не є офіційним веб-сайтом готелю або іншим веб-сайтом, що знаходиться під безпосереднім керівництвом готелю, на який можна потрапити зі сторінки готелю на RoomGuru, натиснувши на посилання "офіційного сайту".
Для участі у програмі "Гарантія кращої ціни" напишіть нам протягом доби з моменту здійснення бронювання.

Умови:

 1. Пропозиція з нижчою ціною повинна бути розміщена на сайті, який не використовується в процесі порівння цін системою RoomGuru.
 2. Ви зобов'язуєтеся забронювати готель на сайті, що пропонує послуги з бронювання готелів через систему RoomGuru.
 3. Оскільки ціни на готелі досить часто змінюються, Вам необхідно зв'язатись з нами за електронною адресою customerservice@hotelscombined.com протягом 24 годин з моменту здійснення бронювання готелю за найнижчою ціною на сайті, що надає послуги з бронювання за допомогою системи RoomGuru. Просимо вказати у листі наступну інформацію: ПІБ, номер броні, копія листа/ваучера, що підтверджує бронювання, а також сайт, на якому ви знайшли пропозицію з більш низькою ціною.
 4. Гарантія не поширюється на бронювання в день заїзду.
 5. Гарантія поширюється тільки на пропозиції з найнижчою ціною, доступні під час здійснення бронювання у онлайн-режимі. Пропозиції з нижчою ціною на онлайн-бронювання повинні бути доступні протягом усього часу перевірки вашого запиту, тобто протягом 24 годин.
 6. Пропозиція онлайн-бронювання з нижчою ціною повинна діяти для номеру та готелю, що аналогічні номеру та готелю вашого бронювання, здійсненого за допомогою системи RoomGuru, на тих же умовах бронювання та на ті ж дати заїзду та виїзду.
 7. Пропозиція з нижчою ціною повинна бути у тій самій валюті.
 8. RoomGuru повертає тільки різницю між ціною на бронювання, запропонованою веб-сайтом з бронювання готелів, що є партнером RoomGuru, та знайденою вами нижчою ціною. Для участі у програмі "Гарантія кращої ціни" бронювання, здійснене вами за допомогою системи RoomGuru, повинно бути завершеним, не анульованим та використаним за призначенням.
 9. Програма "Гарантія кращої ціни" не поширюється на номери, заброньовані з використанням чи комбінуванням цінових пропозицій в рамках програм членства, частих подорожей, лояльності та інших заохочувальних програм або спеціальних пропозицій, що пропонуються готелем, в якому бронюється номер. Також гарантія не поширюється на знижені ціни, наведені на сайтах із закритою системою бронювання (opaque), де назва готелю стає відома лише після завершення бронювання.
 10. Якщо ваш запит підтверджено, повернення різниці в ціні буде здійснено протягом 30 днів з дати виїзду, вказаної вами під час бронювання готелю на сайті, що надає послуги з бронювання готелів за найкращими цінами та є партнером RoomGuru.
 11. Оплата може здійснюватись на рахунки PayPal.

Шукати готелі

Номер 1:

2 дорослих змінити конфігурацію

Ми знаходимо більше готелів

Порівнюйте топові туристичні сайти в один простий пошук та знаходьте те, що шукали. Дуже просто.

Гарантія найкращої вартості

Жодної комісії за бронювання, жодної націнки. Це наша вам обіцянка.

Мандрівники люблять нас

Більше ніж 400 мільйонів мандрівників довірились нам, щоб знайти найкращу пропозицію на готель цього року.

© 2021