Порiвняння цiн на готелi

Ми допомогли мільйонам мандрівників знайти найліпше рішення у перебуванні і ми готові допомогти Вам!

На RoomGuru ми розуміємо, що бронювати житло у режимі онлайн не просто, але ми віримо що це може бути просто. Необхідність довгих пошуків на різних сайтах, обираючи з тисячі пропозицій може стати важкою та виснажливою процедурою. У результаті, єдине що Вам хочеться, це знати, що Ви здійснили бронювання у готелі, що Вам підходить, за найкращою ціною. Ми побачили у цьому нагоду щось зробити. З того часу, ми важко працювали, щоб знайти для Вас найкращі готельні пропозиції.

Як ми працюємо

Наша технологія дозволяє знайти та порівняти готельні пропозиції та доступність номерів з найкращих топових сайтів з подорожей зі всього світу, включаючи Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Hilton та багато інших. Лише за один простий та швидкий пошук, ми Вам покажемо тільки ту інформацію яка цікавить саме Вас. Ви знайдете саме те, що шукаєте, за найліпшою ціною.

Гарантія найкращої вартості

Ми також гарантуємо, що знайдемо для Вас найкращу ціну на готель. Це наша обіцянка Вам. Якщо Ви знайдете дешевшу пропозицію після того, як здійснили бронювання на сайті у списку RoomGuru, ми повернемо Вам різницю.

Наша команда

Ми є світовою командою з різними інтересами та освітою. Те що нас поєднує є одержимість постійного вдосконалення. Ми є технологічною компанією, і технологія для нас стоїть понад рештою. МИ використовуємо логіку і дані для здійснення рішень, таким чином ми можемо зосередитись на найважливішому. Але для нас це не тільки робота, ми отримуємо задоволення у процесі.

Бажаєте стати нашим партнером?

Наша провідна платформа може бути налаштована та інтегрована у Ваш сайт, блог або мобільну програму. Станьте нашим партнером сьогодні та почніть отримувати додатковий дохід, допомагаючи своїм користувачам знаходити найкращі ціни на готелі в усіх куточках світу. Більш детальна інформація:

Партнерський відділ

Якщо ви власник або менеджер готелю, ми можемо допомогти вам у рекламі вашого готелю. Дозвольте нам отримати для Вас більше безпосередніх бронювань, налагодити зв'язок з Вашими гостями, відбудувати Ваш бренд та зменшити витрати Вашого обігу. Більше інформації:

Відділ власників готелів

Бажаєте залишити відгук або запитати?

Зворотній зв'язок

Шукати готелі

Номер 1:

2 дорослих змінити конфігурацію

Ми знаходимо більше готелів

Порівнюйте топові туристичні сайти в один простий пошук та знаходьте те, що шукали. Дуже просто.

Гарантія найкращої вартості

Жодної комісії за бронювання, жодної націнки. Це наша вам обіцянка.

Мандрівники люблять нас

Більше ніж 400 мільйонів мандрівників довірились нам, щоб знайти найкращу пропозицію на готель цього року.

© 2021